Mikroserwisowa architektura aplikacji WEB - REST, CQRS, NOSQL

Spotkanie odbędzie się w dniach 30-31.05.2019 r. w Warszawie. Koszt szkolenia: 1899 zł + VAT.

Agenda oraz zapisy: https://gigacon.org/event/architektura_web_aplikacji_rest_cqrs_nosql/.

  • Dla kogo jest ten kurs?

Dla programistów na różnym poziomie zaawansowania, architektów, programistów na ścieżce architektów i dla wszystkich, którzy chcą poznać holistyczne podejście do projektowania i doskonalenia aplikacji.

  • Cel szkolenia:

Celem warsztatów jest pogłębienie wiedzy z zakresu projektów IT o techniki i narzędzia niezbędne przy tworzeniu mikroserwisów. Uczestnikom prezentowane są bazy danych noSQL i frameworki na przykładzie narzędzi Spring Cloud.

  • Forma szkolenia:

Szkolenie oparte jest 60% na ćwiczeniach i 40% na wykładach. W trakcie trwania uczestnicy wykonują analizowane zadania przy wsparciu i pomocy trenera.

  • Korzyści ze szkolenia:

Po szkoleniu uczestnicy potrafią projektować i implementować przy wykorzystaniu CQRS i Event Sourcing. Dodatkowo samodzielnie tworzą architektury mikroserwisów, a także znają ich wady i zalety. Poza tym wiedzą, jak projektować i implementować REST API, znają narzędzia do skalowania systemów rozproszonych i frameworki mikroserwisów. Posiadają także wiedzę na temat bazy noSQL oraz Continuous Integration i Continuous Deployment w kontekście mikroserwisów.

  • W trakcie szkolenia organizator zapewnia: materiały szkoleniowe, przerwę kawową, lunch i certyfikat uczestnictwa.
  • Trener szkolenia:

Andrzej Sydor – specjalista, programista, wykładowca i trener. Od lat współpracujący z polskimi, niemieckimi i finlandzkimi firmami przy tworzeniu i utrzymywaniu aplikacji.

Źródło: GigaCon