IT w bankowości GigaCon

16.05.2019 r. w Warszawie w Hotelu Courtyard, Żwirki i Wigury 1, o godzinie 9:00 odbędzie się bezpłatne spotkanie o tematyce IT.

Wydarzenie będzie poświęcone informatyzacji sektora bankowego. Podczas spotkania odbędzie się przegląd rozwiązań IT, które mają na celu usprawnić zarządzanie, podnieść efektywność pracy czy zoptymalizować koszty. Prelegenci opowiedzą o najnowszych trendach, przeprowadzonych wdrożeniach i swoich doświadczeniach związanych z informatyzacją instytucji finansowych.

Spotkanie jest organizowane z myślą o przedstawicielach instytucji finansowych, którzy chcieliby zapoznać się z takimi tematami jak: informatyzacja sprzedaży produktów bankowych, obieg dokumentów, archiwizacja, backup, BCM, zarządzanie kryzysowe, bezpieczeństwo danych, Blockchain, fintech, analiza ryzyka teleinformatycznego (rekomendacja D), bezpieczeństwo Internetu Rzeczy, Big Data w bankowości – możliwości i zastosowania, automatyzacja backoffice, nowoczesne metody identyfikacji klientów, rozwiązania mobilne w kontakcie z klientem, usługi bankowe w dobie rozwiązań chmurowych.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się poprzez stronę: https://gigacon.org/event/bankowosc_19/.

Źródło: GigaCon