Konferencja

Coraz więcej polskich przedsiębiorstw otwiera się na technologie chmurowe, a co za tym idzie — rozwiązania te cieszą się większym zainteresowaniem, ale także i zaufaniem. Model chmury  może być bardzo przydatny w codziennej pracy, ale ważne, aby wszystkie narzędzia były odpowiednio dostosowane do potrzeb danej firmy czy instytucji, a użytkownicy potrafili umiejętnie i bezpiecznie korzystać z nich.

17 października w Warszawie odbędzie się konferencja pt. „Cloud Computing GigaCon”. To wspaniała okazja do zapoznania się z przeglądem technologii chmurowych. W programie kilka bardzo ciekawych prelekcji, które przeprowadzone zostaną przez doświadczonych ekspertów.

Do Partnerów wydarzenia dołączyły już firmy LOG Systems oraz Oktawave.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął polski oddział Cloud Security Alliance, Polskie Towarzystwo Informatyczne (Oddział Mazowiecki) oraz Poland Section of IEEE Computer Society Chapter.

Wybrane prelekcje:

  • Jak nie przepłacić za chmurę? (Piotr Wąsikowski, Niezależny Ekspert)
  • Jak usprawnić pracę w back office poprzez automatyzację zadań (Grzegorz Filarowski, LOG Systems)
  • Jak zbudować niezawodną infrastrukturę IT z wykorzystaniem chmury i systemu Oktawave DNS (Marcin Rudzki, Oktawave)
  • Jak mieć chmurę zgodną z RODO? (Anna Hoffmann i Monika Bogdał, Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy)
  • Cztery twarze nowoczesnego CIO – Jak nowoczesne technologie mogą zmienić CIO w partnera biznesowego, na przykładzie wdrożeń usług chmurowych (Krzysztof Wykręt, Hochtief Polska)

Informacje o tematach prelekcji i wystawcach będą dodawane na bieżąco, zatem zachęcamy do śledzenia strony konferencji. 

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny; jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, która wraz z innymi szczegółami znajduje się na stronie: http://gigacon.org/event/cloud_waw_18.

Wydarzenie można również śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1895194243882110/.

Źródło: GigaCon