VI edycja IT Future Expo — TARGI IT & NOWYCH TECHNOLOGII DLA BIZNESU

Największa impreza B2B branży informatycznej w Polsce odbędzie się 20 września 2018 r. na stadionie PGE Narodowym.

IT Future Expo to VI edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, w całości poświęconego technologiom dla biznesu. To miejsce tworzenia się silnych relacji biznesowych. 16 godzin wykładów merytorycznych oraz najlepsze prezentacje pozwolą Ci wyjść z głową pełną pomysłów i gotowych rozwiązań.

Jeśli chcesz:

 • dowiedzieć się, co napędza branżę,
 • poznać aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw,
 • wymienić doświadczenia i najlepsze praktyki oraz nawiązać istotne partnerstwa…

…to wydarzenie jest dla Ciebie! Zainspiruj się targami z udziałem liderów rynku, które pozwolą również dokładnie przyjrzeć się obowiązującym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji. Spotkaniu towarzyszyć będzie również gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania i usługi IT w Polsce, wybrane przez internautów oraz czołowych dyrektorów do spraw informacji. Zgłoszenia do konkursu www.liderzyit.pl będą przyjmowanie jeszcze jutro.

Organizatorzy przygotowali kolejne nowości i atrakcje. Podczas IT Future Congress eksperci poruszą najważniejsze aspekty rozwoju branży. Będzie można odwiedzić specjalistyczne strefy tematyczne i bezpłatnie zasięgnąć porad specjalistów w zakresie newralgicznych zagadnień, wpływających na funkcjonowanie firmy.

Podczas tej edycji po raz pierwszy odbędzie się także debata z udziałem Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, której głównym celem jest poszerzenie sieci komunikacji pomiędzy twórcami technologii a decydentami w zakresie kształtowania polityki cyfryzacji  na poziomie lokalnym i transnarodowym. Tematem rozważań będzie odpowiedź na pytanie: „Co zrobić, aby Polska dołączyła do grona najbardziej cyfrowych państw na świecie?”. Udział w debacie weźmie m.in. Karol Okoński – Podsekretarz Stanu – Ministerstwo Cyfryzacji, Piotr Czarnecki – Prezes Zarządu Raiffeisen Polbank, Jacek Niewęgłowski – Członek Zarządu – Play, Janusz Moroz – Członek Zarządu – Innogy Polska , a także przedstawiciele Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji, którzy przekażą swoje pomysły w sprawie zakwalifikowania Polski do grona najbardziej cyfrowych państw na świecie. 

Zapraszamy również do odwiedzenia stref specjalnych => IT Law Point, 3D & VR, IT Consulting Point oraz punktu porad w zakresie Dotacji UE na IT jeśli:

 • nurtują Cię najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące ochrony danych osobowych,
 • chcesz wiedzieć, jak zabezpieczyć firmę przed wyciekaniem istotnych informacji na zewnątrz,
 • od dawna masz w planach przeprowadzenie analizy polityki bezpieczeństwa organizacji,
 • zastanawiasz się na rozwiązaniem, które efektywnie zoptymalizuje pracę firmy,
 • chcesz dowiedzieć się o najnowszych programach dotacji z Unii Europejskiej w zakresie dofinansowań na wdrażanie rozwiązań informatycznych.

Z nowości, warto też wspomnieć o strefie dronów, która po raz kolejny znajdzie się w programie tematycznym targów. W strefie tej będzie można dowiedzieć się o możliwościach wykorzystania tych bezzałogowych statków powietrznych w biznesie. Kluczowi gracze zademonstrują funkcje najnowszych urządzeń oraz przeprowadzą loty pokazowe, co będzie niewątpliwą atrakcją dla zwiedzających.

Gościem Specjalnym targów będzie Przemysław Pająk, redaktor naczelny portalu Spider’s Web, który poprowadzi inspirujące wystąpienie o tym, co wie o nas Facebook i Google, i czy to już początek końca prywatności na świecie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenie już dziś: http://itfuture.pl/#REJESTRACJA. Liczba darmowych miejsc ograniczona!

Podczas równolegle odbywającego się wydarzenia IT FUTURE CONGRESS wysłuchamy wystąpień ekspertów branżowych oraz liderów rynku, z którymi podzielimy wiedzę nt. obecnych wyzwań branży IT.  Wśród prelegentów znajdą się m.in.: Krzysztof Wykręt – CIO w Hochtief Polska, Sebastian Starzyński – Prezes ABR Sesta czy Paweł Wawrzyniak – IT Architect w Nordea. Sponsorem Strategicznym wydarzenia jest firma Canon, a pozostałymi partnerami eventu: CA Technologies, Fast IT Solutions, Hewlett Packard Enterprise, VERTIV oraz APC by Schneider Electronics, MWT Polska. Pozostałych wystawców można znaleźć na stronie http://itfuture.pl/#sponsors.

Uwaga: na kongres należy zarejestrować się odrębnie: http://itfuture.pl/rejestracja-na-kongres/.

Stało się już tradycją, że IT Future Expo towarzyszą informatyczne targi pracy. Również i tym razem — w specjalnie wydzielonej strefie — odbędzie się wydarzenie IT CAREER SUMMIT, wraz z równolegle trwającą konferencją  TWOJA KARIERA W IT.

W programie imprezy przewidujemy także strefę 3D, w której zetkniecie się z wirtualną rzeczywistością oraz technologią druku 3D. Nie zabraknie również strefy relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Zapraszamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału w wydarzeniu http://itfuture.pl/#REJESTRACJA.

Wideorelacja z ostatniej edycji jest dostępna na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=4IOdTYVpGfA&t=8s.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak ma charakter branżowy. Do udziału zapraszamy zatem wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.

Zakres tematyczny targów:

 • Systemy korporacyjne
 • Infrastruktura i Data Center
 • Wirtualizacja
 • Bezpieczeństwo IT
 • Cloud Computing
 • Big Data oraz BI
 • IOT
 • BPA
 • AI
 • Technologie mobilne
 • E-commerce
 • Strefy specjalne (drony, strefa 3D, strefa kariery)
 • Usługi IT (outsourcing, szkolenia, consulting)
 • Technologie sprzętowe
 • Teleinformatyka
 • Rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny)

Strona internetowa wydarzenia: http://itfuture.pl/
Data: 20.09.2018 r.
Lokalizacja: Stadion PGE Narodowy w Warszawie

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny: http://itfuture.pl/#REJESTRACJA.

Kontakt z organizatorem

Pure Expo

www.pureexpo.pl

e-mail: kontakt@pureexpo.pl

Źródło: IT Future