Konferencja Summit EOIF GigaCon 2018 – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

Będzie to kolejna edycja największej w Polsce konferencji o elektronicznym obiegu dokumentów i procesach biznesowych — Summit EOIF GigaCon. Tradycyjnie wydarzenie będzie miało miejsce na stadionie PGE Narodowy.

2-dniowa konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację i archiwizację dokumentacji. Organizowana jest z myślą o wszystkich osobach, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do upraszczania zarządzania każdym przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę.

Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się m.in.:
* Czym różni się obieg tradycyjny od elektronicznego?
* Co może zyskać przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji? 
* Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla danej firmy? 
* Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

Uczestnictwo w konferencji zapewni uczestnikom przegląd nowoczesnych dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Będzie to okazja do wysłuchania kilkudziesięciu prelekcji do wyboru prowadzonych przez doświadczonych ekspertów.

Dla uczestników przewidziane są również inne atrakcje: pokaz technologii, strefa relaksu oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_summit_18.

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/192962481196699/.

Źródło: GigaCon