Konferencja  EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie Łódź | 27 marca 2018

Już pod koniec marca będziecie mieli okazję wziąć udział w kolejnej edycji konferencji biznesowej EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie. Zatem jeżeli zdajecie sobie sprawę z tego jak ważny jest prawidłowy przepływ informacji i zarządzanie dokumentami w przedsiębiorstwie, to nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu i koniecznie zapoznajcie się z informacjami poniżej!


Kiedy? 27 marca 2018 (wtorek)
Gdzie? Hotel Ambasador Premium (Jana Kilińskiego 145)
Udział? W pełni bezpłatny!

 

Konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację i archwizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdym przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę.

 

W trakcie spotkania odbędą się prelekcje prowadzone przez Ekspertów, a przedstawiciele wiodących firm informatycznych zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. Nie pominiemy oczywiście gorącego obecnie tematu o RODO!

 

Wybrane prelekcje:

  • Ochrona danych osobowych według RODO a obieg dokumentów w organizacji (Marlena Sakowska-Baryła i Magdalena Czaplińska z Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Spółka Partnerska)
  • Jak radzić sobie z reakcjami ludzi w czasie wdrożenia EOIF? (Wiesław Grabowski ze Szkoły Zarządzania Zmianą)
  • Firmowa platforma Opensource do zarządzania dokumentami i procesami – wdrożenia Alfresco i Activiti (Marcin Makowski z BeOne)
  • ELO ECM Suite 10 – System do zarządzania dokumentami, archiwizowania i obiegu dokumentów (Elke Schonemann z ELO Digital Office)
  • Podpis elektroniczny (Paweł Jóźwiak, Świeszkowski & Jóźwiak Adwokat i Radca Prawny)
  • Nowoczesna komunikacja wizualna oraz autorskie rozwiązania do obiegu dokumentów (Komputronik Biznes i Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.)

 

Na tej edycji do Partnerów konferencji dołączyły już takie firmy jak: Shodann, ELO Digital Office, BeOne, Komputronik Biznes i Samsung.

 

Więcej informacji i formularz bezpłatnej rejestracji znajdziecie na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_lodz_18/

Źródło: GigaCon