Szkolenie „RODO a działalność marketingowa”

Szkolenie, które jest elementem cyklu „Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (rodo) - rewolucja od 25 maja 2018 r.”, odbędzie się w Warszawie, 21 marca 2018 r.

RODO a działalność biznesowa

Nowoczesny marketing korzysta z całego zestawu narzędzi opartych o przetwarzanie danych osobowych, począwszy od gromadzenia danych przez personalizację przekazu i profilowanie jego obiorców skończywszy na bezpośredniej komunikacji z klientami. Dotychczasowe regulacje odnosiły się oczywiście do tych zagadnień, jednak Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) wprowadza w tym zakresie nową jakość. RODO kreuje cały katalog nowych wymogów ciążących na podmiotach korzystających z danych w celach marketingowych. Stanowi jednak dobrą okazję do uporządkowania i przemyślenia stosowanych praktyk, a nawet stwarza pewne dodatkowe, nieistniejące wcześniej możliwości w zakresie wykorzystania informacji o klientach.

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom, a zwłaszcza osobom zajmującym się tworzeniem i realizacją nowoczesnych strategii promocyjnych i marketingowych, najważniejszych informacji, a także praktycznych umiejętności związanych ze stosowaniem RODO. Prowadzący zaprezentują zarówno najważniejsze nowe regulacje, w tym różnice w stosunku do aktualnie obowiązujących unormowań, jak i – w drodze studium przypadku – pomogą przygotować się uczestnikom do samodzielnej oceny projektów marketingowych w świetle nadchodzących zmian.

Szczegółowy program szkolenia znajduje się na stronie: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2018/crodo6/index.php.

Wypełnienie niniejszego formularza zgłoszeniowego uprawnia do skorzystania z 10% rabatu na udział w wydarzeniu:

http://www.cpi.com.pl/imprezy/2018/crodo6/formularz_pr10.php

Organizator:

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.;

www.cpi.com.pl

tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;

email: pr@konferencja.com.pl

Źródło: Centrum Promocji Informatyki