Konferencja

Wkrótce odbędzie się ostatnia w tym roku konferencja z cyklu „EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie”, tym razem w Trójmieście, 7 grudnia, w Hotelu Novotel Gdańsk Marina.

Udział jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami usprawniającymi zarządzanie i funkcjonowaniem każdego przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość i branżę. Tematy obejmą nowoczesne i funkcjonalne narzędzia do zarządzania dokumentacją, digitalizacji i archiwizacji dokumentów.

Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się m.in.:
* Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji? 
* Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej firmy? 
* Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

Rejestracja została już otwarta, a na stronie WWW konferencji pojawiły się już pierwsze informacje: http://gigacon.org/event/eoif_gda_17/.

  • Wybrane prelekcje:
     „Nie da się”, „Robimy tak od zawsze”, czyli doświadczenia z wdrożenia Elektronicznego Obiegu Dokumentów w Banku Spółdzielczym w Sztumie (Tomasz Leszczyński, Bank Spółdzielczy w Sztumie).
  • Alfresco, Activiti w Polsce i na świecie (Marcin Makowski, BeOne)
    - e~ podpis i e~RODO w działaniach organizacji (Roman Podobiński, IODO Consulting).
  • Wykorzystanie podpisu elektronicznego w praktyce firmowej – ujęcie prawne (Olga Zinkiewicz i Tomasz Będźmirowski, Brief&Case Kancelaria Radców Prawnych Będźmirowski Zinkiewicz i Partnerzy).

W trakcie spotkania przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. W tym roku wystąpią m.in. firmy BeOne, Astrafox, Connect Distibution, ELO Digital Office, Dysant Software i Mikrofilm-Service (autor portalu skanowanie.pl).

Szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia: http://gigacon.org/event/eoif_gda_17/.

Źródło: GigaCon