Bezpłatna konferencja „IT w Administracji”

23 listopada w Warszawie (Hotel Courtyard by Marriott) odbędzie się bezpłatna konferencja „IT w Administracji” dedykowana specjalnie polskim urzędom i instytucjom administracji publicznej.

Konferencja to szansa na wysłuchanie wykładów merytorycznych m.in. o tym:

  • jakie przepisy unijne polskie urzędy będą musiały przestrzegać w związku z wejściem w życie Dyrektywy o elektronicznych fakturach,
  • jak w dobie przyrostu ilości różnego rodzaju danych cyfrowych w instytucjach publicznych rozbudować infrastrukturę informatyczną, aby przebiegała w sposób dobrze zaplanowany w czasie oraz przewidywała właściwy dobór rozwiązań technicznych,
  • jakie korzyści otrzyma Obywatel, płynące z mechanizmów procesowo-technicznych, które zapewni Platforma Integracji Usług i Danych.

Firmy IT, takie jak: LOG Systems, Legrand Polska, Mikrofilm-service, pokażą konkretne i gotowe rozwiązania. Swoimi doświadczeniami podzielą się także przedstawiciele administracji: Mariusz Misiek (Ministerstwo Cyfryzacji), Krzysztof Sirko (Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie), Rafał Sowiński (Instytut Logistyki i Magazynowania).

Podczas przerwy kawowej będzie czas na rozmowy, wymianę doświadczeń oraz możliwość nawiązania nowych kontaktów.

 Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia:
www.gigacon.org/event/administracja_warszawa_17/#agenda.

Jedynym warunkiem wzięcia udziału w konferencji jest bezpłatna rejestracja każdego z pracowników urzędu/instytucji przez stronę WWW:
www.gigacon.org/event/administracja_warszawa_17.

Źródło: GigaCon