Konferencja

25 stycznia w Krakowie w Hotelu Holiday Inn odbędzie się kolejna edycja konferencji „EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie”.

  • Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji? 
  • Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej firmy?
  • Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

66% przedsiębiorców wskazuje archiwizację dokumentów w jednym miejscu za jedną z najważniejszych korzyści automatyzacji procesów biznesowych.

Według raportu IDC przedsiębiorstwa zmagają się nawet z 20% spadkiem produktywności każdego roku, który jest spowodowany wyzwaniami płynącymi z pracą nad dokumentami.

Konferencja jest przeznaczona dla wszystkich osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami do usprawnienia i zautomatyzowania działań związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Udział jest bezpłatny.

Jak co roku przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. W tym roku wystąpią m.in. firmy Sher.ly, BeOne, Elliteq i Xsystem. Aktualna lista wystawców, tematy prelekcji i inne informacje znajdują się na stronie internetowej wydarzenia.

Tematy prelekcji:

  • Jak radzić sobie z zalewem poczty e-mail? (Piotr Nabielec - Produktywni.pl)
  • ACCELO – efektywne przetwarzanie informacji pozyskiwanych z różnych źródeł (Michał Jaskólski, Jakub Michalak - XSystem)
  • Ryzyka prawne związane z elektronicznym obiegiem informacji (adwokat Łukasz Jakubowski - Kancelaria Adwokacka Łukasz Jakubowski)
  • Sher.ly: chmura dla firm, która nie zabiera plików (Błażej Marciniak, Sher.ly)

W ramach udziału w konferencji każdy uczestnik ma zapewnione:

- materiały konferencyjne,

- przerwę kawową,

- możliwość udziału w wybranych wykładach,

- możliwość udziału w losowaniu nagród.

Rejestracja oraz ze szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_krk_17/

Źródło: GigaCon