Firma Bonair SA zaprasza na bezpłatne webinarium dotyczące możliwości systemu AMS (Asset Management System) i nowego modułu do kontroli ryzyka i analizy portfela. Wirtualne spotkanie zatytułowane „Jak efektywniej zarządzać aktywami portfela inwestycyjnego?” odbędzie się 1 października o godz. 11.00. Poprowadzi je Robert Tymiński, Dyrektor ds. Projektowania Rozwiązań w Bonair.

Podczas webinarium przedstawione zostaną, m.in. możliwości systemu zarządzania portfelem inwestycyjnym AMS, który wspomaga planowanie inwestycji i zarządzanie oraz analizę portfeli, a także nowy moduł do kontroli ryzyka i analizy portfela umożliwiającego automatyzację procesów sprawozdawczych w zakresie ryzyka inwestycyjnego dla TFI. Co więcej, zostanie omówione, w jaki sposób rozwiązania firmy Bonair mogą pomóc w zapewnieniu zgodności z dyrektywą UCITS IV oraz z nowymi przepisami ustawy o funduszach.

- Gorąco zachęcamy do udziału w webinarium, podczas którego zaprezentujemy bardzo przydatne dla towarzystw funduszy możliwości naszych rozwiązań, umożliwiające, m.in. usprawnienie działań i zmniejszenie pracochłonności zarządzania portfelem, usprawnienie zarządzania i kontrolę ryzyka oraz analizę portfela. Słuchacze dowiedzą się także, w jaki sposób zapewnić wysokiej jakości i spójności przetwarzanie danych oraz zautomatyzować sprawozdawczość w zakresie ryzyka TFI

– mówi Robert Tymiński.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy wysłać e-mail na adres: info@bonair.com.pl, podając w treści wiadomości imię i nazwisko, stanowisko oraz nazwę firmy.

Źródło: Bonair SA