IV edycja IT Career Summit - informatyczne targi pracy

Już we wrześniu odbędzie się kolejna, czwarta edycja targów IT Career Summit, podczas których największe firmy będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników. Odwiedź Strefę Kariery IT, zaprezentuj swoje kompetencje i przekonaj się — może szukają właśnie Ciebie?

20 września 2017 od godziny 9:00 do 17:00 na Stadionie PGE Narodowym będzie można osobiście poznać wszystkich kluczowych pracodawców. Jeżeli jesteś specjalistą w obszarze kompetencji IT, szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe.

Do udziału w targach pracy IT zapraszamy młodych, zdolnych i ambitnych studentów, jak również absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży.

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej Konferencji — Twoja Kariera w IT — poprowadzi wykład motywacyjny.

Podczas konferencji wystąpią również eksperci branżowi.

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://itcareersummit.pl/wawa/#REJESTRACJA

Pamiętaj, jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT, Studentem lub Absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie odwiedź IT Career Summit – 20 września 2017 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Współpraca podczas IT Career Summit to także korzyści dla Pracodawców. Do grona wystawców dołączyły między innymi firmy takie jak: Deloitte, Bonair, PEKAO S.A., No Fluff Jobs, InfoPraca.pl.

Na spotkaniu będzie możliwość nawiązania współpracy z doświadczonymi i kompetentnymi specjalistami IT oraz prezentacji aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

Podczas IT Career Summit będzie można nieodpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do CV w specjalnej Foto CV Budce.

W programie imprezy organizator przewiduje także inne atrakcje: strefę dronów, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami.

Strona internetowa wydarzenia: http://www.itcareersummit.pl

Facebook: https://www.facebook.com/itcareersummit/

Data: 20.09.2017
Lokalizacja: Stadion PGE Narodowy w Warszawie

Kontakt z organizatorem:

www.pureexpo.pl

e-mail: kontakt@pureexpo.pl

tel: +48 22 39 09 109

www.pureexpo.pl

e-mail: kontakt@pureexpo.pl

tel: +48 22 39 09 109

Źródło: Pure Expo